0
Ваш кошик порожній

Закрити
Товари та послуги
 
Мова  Русский УкраїнськаEnglish

Несправності помпи зворотного осмосу

  • 17 січня 2015
  • Відгуки : 3
  • Переглядів: 36080
  • 5 Несправності помпи зворотного осмосу

Нижче наведені основні несправності помпи зворотного осмосу.

Сторонні шуми при роботі помпи

Знос підшипників

Потрібна заміна що вийшли з ладу підшипників.

Сильний нерівномірний знос колектора

Потрібна заміна якоря або двигуна (електричної частини) цілком.

Сильна вироблення ексцентрика на валу двигуна

Потрібно замінити головку помпи.

Сильний нагрів двигуна при роботі

Встановлено занадто потужний і продуктивний насос підвищення тиску

Якщо продуктивність насоса сильно відрізняється від потреб системи, такий насос буде постійно працювати в режимі перевантаження, і, відповідно, перегріватися.

Знос щіток

Потрібна заміна щіток.

Знос і забруднення колектора

Потрібно чистка колектора або заміна якоря (двигуна в зборі).

Межвіткове замикання в обмотці якоря

Потрібна заміна якоря або двигуна в зборі.

Загальне падіння потужності

У силу вищевикладених причин падає потужність, двигун не розкручується до покладених обертів, горять обмотки і блок живлення теж втрачає потужність (перегріваючись). "Лікується" заміною двигуна і (або) блока живлення.

Знижено продуктивність насоса

По-перше, потрібно виключити інші причини (замінити предфільтри, переконатися в працездатності мембрани, зворотного клапана, чотириходового клапана, обмежувача витоку)

По-друге, необхідно перевірити блок живлення (чи видає він необхідну напругу і струм і не "сідає" він під навантаженням)

По-третє, слід подивитися на діафрагму. Вона повинна бути еластичною і не мати слідів зносу і деформації.

По-четверте, потрібно перевірити блок клапанів. Гумові клапани повинні бути чистими з усіх боків і еластичними, без залишкової деформації. Пружини конусних клапанів повинні бути рівними і пружними, сідла під цими клапанами не повинні бути деформовані.

По-п'яте, потрібно звернути увагу на ексцентрик. Він повинен щільно, з натягом сідати на вал і не мати вироблення на внутрішній поверхні. Між ексцентриком і підшипником двигуна зазвичай повинна бути прокладка.

По-шосте, потрібно переконатися у справності щітково-колекторного вузла. Сильно зношені щітки замінити; колектор почистити; при сильному зносі колектора потрібна заміна всього двигуна.

По-сьоме, якщо всередину двигуна потрапляла вода, можливі межвіткове замикання обмоток якоря; такий двигун підлягає заміні. Також, при найменшій волозі в двигуні страждають підшипники, і, як наслідок, знижуються оберти двигуна.

Помпа подовгу не вимикається

По-перше, потрібно виключити (і враховувати) інші причини: брудні предфільтри, зношена мембрана, низька температура вхідної води, несправні елементи системи зворотного осмосу (зворотний клапан, чотирьохходовий клапан, обмежувач потоку).

По-друге, помпа може з часом втратити продуктивність (див. Вище).

По-третє, слід звернути увагу на датчик високого тиску. Він проточний, ставиться в питній гілці (найчастіше, лінія на бак). Його стан - постійно замкнутий, розмикає ланцюг живлення помпи при наборі тиску в питній частини системи (бак, постфильтр та ін.). Має можливість регулювання (під шестигранний ключ). Викручуючи бочонок, знижуємо тиск спрацювання датчика (розриву ланцюга і відключення помпи). Прийнятним тиском у питній частині буде 2 -3 атмосфери.

Рідко, але буває несправний мікроперемикач в датчику високого тиску. Такий датчик підлягає заміні.

Помпа не включається

По-перше, замінити передфільтри; перевірити систему на відсутність вигинів і зламів в шлангах.

По-друге, перевірити живлення (блок живлення, цілісність проводів комутації, надійний контакт на клемах датчиків)

По-третє, перевірити датчики. Можна закоротити дроти, що йдуть на датчики, тимчасово виключивши датчики з ланцюга.

По-четверте, окремо перевірити датчик низького тиску. Його стан - постійно розімкнутий. Замикається (і тим самим подає живлення на помпу) при мінімальному тиску води. Це так званий датчик "сухого ходу", який не дає помпі запуститися без води. Може бути ситуація, коли мінімального тиску води на вході не вистачає для спрацьовування датчика. Як варіант, його можна переставити на самий вхід системи зворотного осмосу; брудна вода датчику не страшна.

Якщо в переліку вище Ви не знайшли подібні своїм несправності зворотного осмосу, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом; ми відповідаємо на кожне питання.

Вперше стаття була опублікована на нашому сайті Осмос Харків 17.01.2015

 
 
Залишити відгук ↓
 
3 відгуків
0 відповідей
3 оцінок
100% 3 позитивних
15  
Корисність відгуків
17 голосів
82% 14 позитивних
14  
 
 

Фільтр зворотнього осмосу в Харкові. Система зворотного осмосу з установкою. Комплектуючі, мембрани, картриджі. Обслуговування, ремонт, сервіс. Осмос Харків. Осмос Україна.
Наші сайти - Осмос Харків, Osmosovsky, ro-5.com, Сервіс Осмос. Інформаційний ресурс групи компаній Osmosovsky © 2006 - 2023