0
Ваш кошик порожній

Закрити
Товари та послуги
 
Мова  Русский УкраїнськаEnglish

Особливості експлуатації осмосу

  • 09 березня 2015
  • Відгуки : 3
  • Переглядів: 25211
  • 5 Особливості експлуатації осмосу

Пропонуємо звернути увагу на деякі особливості експлуатації фільтра зворотного осмосу.

У зимовий час система зворотного осмосу покривається "потом", під нею може утворюватися калюжка води. Це не обов'язково означає протечку системи. Взимку вода що надходить, може бути дуже низької температури (при автономному джерелі води - свердловина, колодязь - і цілий рік). При наборі води в бак фільтр зворотного осмосу пропускає через себе 0,6 - 1,2 літра води за хвилину; процес може йти до декількох годин (на крижаній воді продуктивність системи зворотного осмосу значно знижується). Природно, в теплому приміщенні на охолодженій водою системі буде з'являтися конденсат. Боротися з цим неможливо, можна лише зменшити наслідки - ставити під фільтр зворотного осмосу піддон, закутувати систему в пакет (тільки фільтр без підвищувального насоса -  можете "спалити" помпу).

Вищесказане стосується справних систем зі своєчасно заміненими картриджами, чистої не перетриманою мембраною, достатнім тиском води на вході фільтра і (або) справним насосом підвищення тиску.

Своєчасно міняйте попередні фільтри. Варто хоча б раз "перетримати" картриджі, і Ви, швидше за все, завдасте непоправної шкоди мембрані. Відбувається наступне. Передфільтри вже вичерпали ресурс по хлору і механічним домішкам, незв'язаний хлор проходить в мембрану і роз'їдає найделікатніший і найважливіший шар - поліамідний. Падає селективність мембрани. У той же час, на мембрану продавлюються механічні домішки і забруднюють (блокують) значну частину робочої поверхні; знижується продуктивність. Мембрані потрібно ще більше води пропустити через себе, щоб набрати бак; ще більше бруду через забиті передфільтри вона отримає. Процес носить лавиноподібний характер. Крім того, на протоці через брудні передфільтри падає тиск і система може довго не вимикатися (знову таки, пропускаючи через себе занадто багато недоочищеної води).

Слід час від часу контролювати стан системи.

Час від часу закривайте бак і дивіться на пряму продуктивність системи - цівка з питного краника повинна бути тонкою і стабільної (цівка, а не краплі, нехай і часті).

Періодично повністю випускайте бак і пробуйте його на вагу. У ньому не повинно залишатися води.

При замінених передфільтрів, справній мембрані і достатньому тиску на вході система своєчасно відключається при заповненні бака, а не годинами і цілодобово зливає воду в каналізацію.

Підкопує питної краник - привід негайно його замінити ("вб'єте" мембрану).

Звертаючи увагу на деякі особливості експлуатації осмосу, можна продовжити термін служби дорогих елементів і знизити витрати на обслуговування фільтра.

Вперше стаття була опублікована на нашому сайті Осмос Харків 09.04.2015

 
 
Залишити відгук ↓
 
3 відгуків
0 відповідей
3 оцінок
100% 3 позитивних
15  
Корисність відгуків
9 голосів
100% 9 позитивних
9  
 
 

Фільтр зворотнього осмосу в Харкові. Система зворотного осмосу з установкою. Комплектуючі, мембрани, картриджі. Обслуговування, ремонт, сервіс. Осмос Харків. Осмос Україна.
Наші сайти - Осмос Харків, Osmosovsky, ro-5.com, Сервіс Осмос. Інформаційний ресурс групи компаній Osmosovsky © 2006 - 2023